Lisboa, Lisboa, Castelo

 • Powierzchnia 31
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

297 000 EUR

9 550 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Castelo

Apartment Lisboa Castelo

Freitas znajduje się w Alfama, która jest najstarszym obszarem miejskim Lizbony. Położona na wzgórzu pomiędzy zamkiem San Jorge a rzeką Teju, Alfama otrzymała swoją nazwę od arabskiego AI-hamma, co oznacza fontannę lub łazienkę. Obszar ten jest domem dla wielu ważnych zabytków, barów Fado i restauracji.
Z widokiem na Alfamę, średniowieczny Zamek San Jorge jest pałacem do początku 16 wieku i jest teraz najlepszym miejscem do oglądania miasta. Typowe kolorowe płytki są otynkowane na ścianach budynków, tradycyjne pieśni Fado odbijają się echem w ulicach i alejkach, wyprane ubrania wiszą na patiach o świeżym zapachu. Pobyt w Freitas przenosi do serca Lizbony i jej długiej historii i cywilizacji.

Odnowiony budynek składa się z 7 apartamentów, typu T0 do T2, o powierzchni od 32 do 75 m2. Szykowny, elegancki, minimalistyczny, a jednocześnie luksusowy styl tworzy dla Państwa wykwintną i przytulną przestrzeń, z wyborem wspaniałych materiałów i dekoracji.

Dodatkowy zestaw inteligentnych przełączników i urządzeń domowych pozwoli Ci podnieść to doświadczenie na wyższy poziom.

Nr oferty: PF29628

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.