Cascais, Cascais E Estoril, Centro histórico cascais

 • Powierzchnia 126
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2019
 • Apartament Na sprzedaż

1 500 000 EUR

11 871 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Centro histórico cascais

Apartment Cascais Centro histórico cascais

Apartament z 2 sypialniami, w historycznym centrum Cascais, umieszczony w nowoczesnym budynku z ogrodem i prywatnym basenem, 7 minut pieszo od plaży, przystani Cascais i obszaru usług. Apartament o powierzchni 125 m2 składa się z następujących pomieszczeń: hol wejściowy o powierzchni 7,57 m2, pokój dzienny o powierzchni 36 m2 z bezpośrednim dostępem do ogrodu, kuchnia o powierzchni 13 m2 w otwartej przestrzeni, łazienka, apartament 1 (21 m2) z bezpośrednim dostępem do ogrodu, apartament 2 (23 m2) z bezpośrednim dostępem do ogrodu, prywatny ogród o powierzchni 295 m2, duży taras, prywatny basen, miejsce parkingowe dla dwóch samochodów we wspólnym garażu, schowek. Ważne cechy: klimatyzacja: ciepła / zimna, doskonała ekspozycja słoneczna: południe i zachód, najwyższej jakości wykończenia. Cicha i centralna okolica, podłogi z litego drewna w sypialniach i w salonie oraz marmurowe podłogi w łazienkach. Idealny dla tych, którzy zamierzają mieszkać w centrum Cascais i z całym komfortem wymaganym przez codzienne życie. 30 minut drogi od Lizbony i międzynarodowego lotniska, a także bardzo blisko dróg dojazdowych do różnych części kraju. Cascais to portugalska wioska słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważane za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbony, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie budowle. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby być reprezentowaną w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF26604

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.