Évora, Montemor-o-Novo, Centro montemor-o-novo

 • Powierzchnia 79
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

288 000 EUR

3 669 EUR / m²

Évora, Montemor-o-Novo, Centro montemor-o-novo

Apartment Montemor-o-Novo Centro montemor-o-novo

Apartament z 2 sypialniami, do Golden Visa, w historycznej części Montemor-o-Novo.
Składa się z dwóch sypialni, łazienki, kuchni w otwartej przestrzeni z salonem i balkonem. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD i istnieje opcjonalny pakiet obejmujący meble i projekt systemu pod klucz.
Ma unikalne cechy i niestandardowy projekt, który charakteryzuje się luksusowymi detalami z architektonicznego punktu widzenia.
Pod jasnymi kolorami centralnego patio można napisać kolejny rozdział własnej historii.

Ten apartament jest częścią projektu „Monte Amor”, zintegrowanego z zestawem 5 apartamentów z ogrodem. Projekt „Monte Amor” to dobra inwestycja nie tylko pod wynajem, ale także pod Złotą Wizę.

Montemor-o-Novo to historyczne miasto, położone pod zamkiem i reprezentowane przez harmonijne połączenie przeszłości i teraźniejszości. Miasto, w którym toczyły się bitwy o narodowość i wolność, gdzie urodzili się bohaterowie i odcisnęli swoje piętno na historii.
Osada powstała między okresem muzułmańskiej okupacji a chrześcijańską rekonkwistą, będąc pierwszą wiadomością o jej istnieniu w 1181 roku. D. Afonso Henriques
odzyskał to terytorium w 1160 r., a w 1190 r. zostało ono splądrowane i spalone przez Maurów.
Najbliższym centralnym miastem jest Évora, oddalona o 29 km, gdzie znajduje się uniwersytet i wszelkiego rodzaju usługi, w tym szpital centralny, a drugi szpital jest w budowie.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Nr oferty: PF30390

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.