Lisboa, Lisboa, Chiado

 • Powierzchnia 91
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

637 500 EUR

7 006 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Chiado

Apartment Lisboa Chiado

Więcej niż dom, więcej niż budynek, Atalaia 36 to zbiór fascynujących historii, skupionych w jednej z najbardziej kultowych dzielnic Lizbony. Historie te można poczuć na ścianach budynku, w oknach wychodzących na ulicę, w graffiti na zewnątrz budynku, w zaskakujących sklepach tuż za rogiem i w 10 apartamentach o typologii T1 i T2, gdzie dbałość o szczegóły i jakość wykończenia pozwalają poczuć oryginalną esencję miasta Lizbony.Jest to wyjątkowy budynek w Lizbonie, w tętniącej życiem dzielnicy, która żyje z doskonałej i wyważonej mieszanki tradycji i współczesności. Wyjątkowa sieć komunikacji miejskiej, najlepsze sklepy, bary i restauracje w Lizbonie, galeria sztuki z unikalną ulicą, najbardziej zaskakujące teatry i muzea, rzeka Tag i najbardziej luksusowe i tętniące życiem dzielnice Lizbony znajdują się 2 kroki od budynku.

Nr oferty: PF27865

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.