Lisboa, Lisboa, Duque de loulé

 • Powierzchnia 68
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

855 000 EUR

12 574 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Duque de loulé

Apartment Lisboa Duque de loulé

Otoczony elegancją i wyrafinowaniem, BOW wznosi się przy Avenida Duque de Loulé, obok placu markiza Pombala, i jest imponującym osiedlem mieszkaniowym na skrzyżowaniu nowoczesnej dzielnicy finansowej Lizbony z tradycyjnym i szlachetnym luksusem stolicy Portugalii.

BOW został zaprojektowany z myślą, że wejście jest integralną częścią domu i dlatego zasługuje na szczególną uwagę. Imponujące szklane drzwi prowadzą do wyjątkowego holu z sufitami o podwójnej wysokości, tworząc dramatyczne wejście dla mieszkańców i ich gości.

BOW oferuje 23 nieruchomości rozmieszczone na dziewięciu piętrach w szerokiej gamie formatów, które idealnie pasują do każdego stylu miejskiego życia, od przestronnych apartamentów z jedną sypialnią po wspaniały dwupiętrowy penthouse z pięcioma sypialniami z łazienkami, a także powierzchnie komercyjne. Wszystkie sypialnie wyposażone są w łazienki, a każdy z przestronnych, praktycznych pokoi BOW prowadzi na otwartą przestrzeń – duży balkon, taras lub patio. Jest to wyróżniająca wartość w jednym z najjaśniejszych miast w Europie, którego odcienie były od wieków wywyższane przez poetów i malarzy.
przez poetów i malarzy od wieków.

Inwestycja obejmuje kolekcję przestronnych, luksusowo zaprojektowanych apartamentów, zachwycających naturalnym światłem i stylem, zaprojektowanych tak, aby oferować wysokiej klasy życie.

Miejska inspiracja
Prywatna siłownia jest dostępna do wyłącznego użytku mieszkańców
do wyłącznego użytku mieszkańców BOWs. Każda nieruchomość oferuje
do trzech miejsc parkingowych. Windy i wiele rozwiązań do przechowywania. Wspaniałe balkony i spektakularne tarasy z prywatnymi basenami.

Zrównoważony rozwój
BOW został zaprojektowany z myślą o przyszłym stylu życia, łącząc pasywny i aktywny zrównoważony rozwój
oraz środki efektywności energetycznej, takie jak kolektory słoneczne do podgrzewania wody.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF29067

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.