Lisboa, Estrela, Estrela

 • Powierzchnia 128
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

4 000 EUR / tyg.

32 EUR / m²

Lisboa, Estrela, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

„Apartament z 3 sypialniami, 151 m2 (powierzchnia brutto), 2 miejsca parkingowe w garażu i balkon w Quelhas 28, w Lapa, Lizbona. Apartament posiada klimatyzację, centralne ogrzewanie, alarm i podwójne szyby. Trzy sypialnie, w tym jedna z łazienką, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia, salon o powierzchni 40 m2 z wyjściem na balkon z widokiem na miasto i pomieszczenie gospodarcze. 5 minut spacerem od katedry i ogrodu Estrela oraz w pobliżu rzeki. 4 minuty jazdy samochodem od Escola Salesianos de Lisboa, dostęp do autostrady A5 i 20 minut od lotniska w Lizbonie.”

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: 70713

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.