Málaga, Fuengirola, Fuengirola

 • Powierzchnia 150
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

299 900 EUR

2 000 EUR / m²

Málaga, Fuengirola, Fuengirola

3 bedrooms Apartment for sale in Fuengirola

Przestronne i odnowione mieszkanie w centrum Fuengirola, gotowe do wprowadzenia się. 150 m2 zbudowany, rozmieszczone w trzech sypialniach z wyposażonymi szafami, dwie pełne łazienki z prysznicem, odnowiona kuchnia z nowymi urządzeniami, salon, i duży taras z markizami, może być idealny dla rodzin lub osób z przestrzeni. Posiada stolarkę zewnętrzną PCV z podwójnymi szybami, oraz klimatyzację ciepło-zimno.
Dzięki pla podłogowej, i jego orientacji, ma dobre naturalne oświetlenie.
Dom posiada przestronny garaż, zadaszony i łatwo dostępny, dzięki czemu parkowanie jest bardzo łatwe ze względu na jego położenie w piwnicy wspólnoty. Ponadto, lokalizacja sprawia, że to mieszkanie jest bardzo dobrze połączone, więc centrum, nadbrzeże i autostrada są w odległości kilku minut, mając wszystkie usługi w zasięgu ręki. Plaża znajduje się w odległości 5 minut.
Nie przegap tej okazji i zadzwoń do nas, aby zorganizować wizytę.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4115812

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.