Ilha da Madeira, Funchal, Funchal

 • Powierzchnia 395
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

750 000 EUR

1 898 EUR / m²

Ilha da Madeira, Funchal, Funchal

Apartment Funchal

Zaprojektowany przez znanego architekta Carlosa Ramosa, laureata nagrody Valmor i współautora Estádio do Restelo, w Lizbonie, ten historyczny budynek został otwarty na początku lat 70-tych pod marką hotelu Hilton. Budynek został zaprojektowany w kształcie litery Y, z widokiem na Praia Formosa, dzięki czemu większość apartamentów może korzystać z panoramicznego widoku na morze, z amplitudą 180º.Obszary zewnętrzne, a w szczególności ogrody zostały zaprojektowane przez słynnego portugalskiego architekta krajobrazu XX wieku, Gonçalo Ribeiro Teles. Z drugiej strony, projekt wnętrz tchnie duchem architekta Daciano da Costa, uznawanego za najwybitniejszego portugalskiego projektanta XX wieku.Acqua Residences będzie wyjątkowym projektem nieruchomości na Maderze, ze względu na swoją lokalizację, najwyższą jakość apartamentów, pozwalającą właścicielom cieszyć się ponad 6.000 metrów kwadratowych (m²) ogrodów i terenów zielonych. Rozwój obejmuje jednostki T1 do T4, wszystkie z balkonami i tarasami, a także parking i przechowywanie. Niektóre apartamenty o większej powierzchni korzystają również z prywatnego basenu.Ogromny basen infinity, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki. Na otaczających go leżakach można podziwiać spokój morza, a także wschód słońca nad pięknymi naturalnymi basenami Doca do Cavacas lub zachód słońca za majestatycznym Cabo Girão, najwyższym klifem w Europie na wysokości 580 m. Zaledwie 50 m od prywatnej windy kondominium znajduje się największa plaża w Funchal, Praia Formosa, a także Promenada między Lido i Câmara de Lobos.Położony w zachodniej części Funchal, po południowej stronie jednej z najbardziej emblematycznych dróg, wspaniałej Estrady Monumentalnej, z bezpośrednim dostępem do Funchal przez tę samą główną drogę. Centrum miasta znajduje się zaledwie 7 minut samochodem i 30 minut pieszo. Łatwy dostęp do głównych dróg, aby poruszać się po Funchal i innych regionach wyspy Madera. W pobliżu wszystko w promieniu 200 m, supermarket, sklep spożywczy, piekarnia, apteka, fryzjer, rent-a-car, bary i restauracje.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27714

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.