Setúbal, Grândola, Grandola

 • Powierzchnia 67
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

285 000 EUR

4 278 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Grandola

Apartment Grândola Grandola

Opuszczając dom i mając tylko basen i zieleń u swoich stóp? W Grândola II, spokój jest hasłem przewodnim, gdzie wyłączność i prywatność idą w parze.Projekt znajduje się w miejscowości Grândola, typowym mieście i gminie Alentejo, położonej w południowym okręgu Setúbal, zaledwie 60 minut samochodem od Lizbony i 90 minut samochodem od Faro. Miejscowość służy jako przyjemna podmiejska wioska z własną stacją kolejową, która oferuje bezpośredni transport między stolicą Lizboną a Faro. Alentejo to region o niezrównanym pięknie i autentyczności, magiczne terytorium otoczone zamkami i malowniczymi wioskami.Prywatne kondominium składa się z apartamentów T1 i T2, w których niektóre jednostki korzystają z balkonów i tarasu. Kondominium oferuje szereg udogodnień, w tym basen i tereny zielone.Rynek nieruchomości w ostatnich latach stale rośnie, co czyni go niezwykle obiecującą inwestycją zwrotną. Popyt na nieruchomości w Alentejo nadal rośnie, a do 2022 roku ceny wzrosły średnio o 18% rocznie od 2017 roku.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF28572

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.