Lisboa, Lisboa, Lisboa

 • Powierzchnia 144
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

750 000 EUR

5 227 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Lisboa

Apartment Lisboa

Apartament z 4 sypialniami, z miejscem parkingowym i miejscem do przechowywania, do debiutu, w Estrada da Luz w Lizbonie.Apartament ma 2 fronty i jest umieszczony w budynku z 2 windami. Apartament składa się z: – Duży salon: 41 m2, z niezakłóconym widokiem.- Kuchnia, otwarta na salon- Apartament: 16,5 m2, z szafami- 3 sypialnie (10 m2 + 14 m2 + 14 m2)- Łazienka- Łazienka socjalna- Schowek- Miejsce parkingowe na jeden samochód oraz możliwość dodatkowego parkowania na zewnątrz poprzez pozwolenie na parkowanie dla mieszkańców wydane przez parafię. Mieszkanie jest bardzo dobrze rozmieszczone i zapewnia dużo naturalnego światła.Prezentuje doskonałe materiały, podwójnie szklone okna i jest wyposażone w klimatyzację, Znajduje się w obszarze bardzo dobrze obsługiwanym przez lokalne firmy, usługi i transport publiczny, zaledwie 5 minut pieszo od stacji metra Laranjeiras, 5 minut od Portugalskiego Uniwersytetu Katolickiego, szpitali Luz i Santa Maria i 15 minut od lotniska w Lizbonie.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF27007

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.