Cascais, Cascais e Estoril, Lombos sul

 • Powierzchnia 111
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

632 500 EUR

5 724 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Lombos sul

Apartment Cascais Lombos sul

Apartament z 2 sypialniami w inwestycji Varandas da Torre, o powierzchni 110,50 m2 + 9,70 m2 powierzchni balkonów.
Ta inwestycja, wciąż w budowie, składa się w całości z czterech budynków, nowoczesnych i dobrze oświetlonych, o uprzywilejowanej lokalizacji i najwyższych standardach jakości. Bardzo blisko plaż linii Cascais, z doskonałym dojazdem przez Marginal, autostradę A5 i dobrze obsługiwany przez transport publiczny. W dzielnicy mieszkaniowej, z kilkoma przestrzeniami handlowymi, szkołami i uniwersytetami, między innymi.
Pierwsza faza jest już ukończona i zamieszkana, druga faza odpowiada 2 działkom (7 i 8) z 28 mieszkaniami o różnych typologiach, od apartamentów z 1 sypialnią do apartamentów z 4 sypialniami.
Ten apartament jest podzielony w następujący sposób:
– hol wejściowy
– pomieszczenie gospodarcze
– duży wspólny salon z dostępem do balkonu o powierzchni 9,10 m2
– w pełni wyposażona kuchnia otwarta na salon
– apartament z dużą łazienką i garderobą
– sypialnia z garderobą
– łazienka wspierająca sypialnię, która działa również jako łazienka dla gości.

Z doskonałą ekspozycją na słońce (wschód/zachód) i najlepszymi wykończeniami (klimatyzacja, promiennikowe ogrzewanie podłogowe w łazienkach, dobra izolacja termiczna i akustyczna, rolety elektryczne).
Zakończenie prac planowane jest na lipiec 2024 roku.
– Z garażem boksowym o powierzchni 34,10 m2

Carcavelos jest częścią gminy Cascais i jest to uprzywilejowany obszar, popularny ze względu na słynną plażę Carcavelos, z rozległym piaskiem i uprawianiem wielu sportów, takich jak surfing. Lokalizacja ta charakteryzuje się bliskością Lizbony i udogodnieniami dostępu (autostrada i transport publiczny). Jest to również ważny ośrodek edukacyjny, ponieważ znajdują się tu dwa kampusy Uniwersytetu Nova w Lizbonie: NOVA School of Business and Economics oraz NOVA Medical School.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF32196

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.