Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 154
 • Pokoje 4
 • Apartament Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

7 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Marbella

OKAZJA! Przestronny apartament z wewnętrznym patio na Starym Mieście w Marbelli, Ta fantastyczna nieruchomość posiada dwa apartamenty na tym samym piętrze i jest na sprzedaż oba razem. Największy apartament posiada cztery przestronne sypialnie z wbudowaną szafą, jasny salon, przestronną kuchnię wyposażoną i umeblowaną z bezpośrednim dostępem do wewnętrznego patio, pełną łazienkę, wszystkie pokoje mają okna na zewnątrz dla naturalnej wentylacji. Drugi apartament całkowicie zreformowany ma jedną sypialnię, pełną łazienkę, pokój dzienny oraz wyposażoną kuchnię z dostępem do wewnętrznego patio. Idealne dla rodzin, które chcą mieć wszystkie udogodnienia w pobliżu bez konieczności korzystania z samochodu. Zaledwie dwie minuty od historycznej starówki Marbelli, gdzie można się zgubić w jej typoidalnych wąskich uliczkach ozdobionych pelargoniami i 10 minut od promenady Paseo Marítimo i najlepszych plaż w mieście. Przyjdź i odwiedź!

Nr oferty: R3769033

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.