Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 80
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

275 000 EUR

3 438 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Apartment for sale in Marbella

LOKALIZACJA LOKALIZACJA LOKALIZACJA!!!
Dobra cena!!! idealna inwestycja do wynajęcia lub w super centralnym budynku w Marbelli, tuż przy Avenida Ricardo Soriano, 50m od La Canasta i głównego wejścia na Stare Miasto (Cafetería Marbella), oraz 300m od plaży.
Apartament to 2 piętro w narożniku POŁUDNIOWO-ZACHODNIM, posiada hol wejściowy z dostępem do niezależnej kuchni; salon z małym tarasem 16m2 na rogu mieszkania, posiada 2 sypialnie, jedną główną i jedną mniejszą; Łazienka znajduje się tuż przy wejściu do mieszkania.
Nieruchomość jest bardzo przestronna: ma 96m2 i jest na rogu i po remoncie byłaby idealna do zamieszkania w całym centrum miasta, bardzo blisko plaży lub idealna jako inwestycja do wynajęcia z bardzo dobrymi zwrotami.
Budynek posiada 2 windy i znajduje się zaledwie 200m od plaży.

Nr oferty: R4091581

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.