Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 547
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

2 750 000 EUR

5 028 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Property for sale in Marbella

Położony w kierunku morza, Ventura del Mar jest High Luxury urbanizacji w odległości spaceru od wybranego portu jachtowego Puerto Banús i tylko kilka metrów od prestiżowego Guadalpin Banús 5* Hotel.
Zapewniony bezpośredni dostęp do promenady i 24 hrs.
Ventura Del Mar to ogrodzony kompleks, w którym piękne dojrzałe ogrody harmonijnie łączą się z białą architekturą apartamentów.
Dzięki idealnemu położeniu, wysokim parametrom i andaluzyjskiej koncepcji, Ventura Del Mar jest kompleksem znanym na całym świecie i poszukiwanym poza granicami Hiszpanii.
Jeśli zdecydujesz się zostać właścicielem w tej inwestycji, nabędziesz wspaniały apartament.
5 dużych sypialni z łazienkami. Apartament główny z wysokim sufitem. Siłownia z widokiem na morze. Duży salon-jadalnia . 2 tarasy z widokiem na morze . W pełni wyposażona kuchnia . Zintegrowany system dźwiękowy B&O . Oddzielna wyposażona pralnia .3 miejsca garażowe . 1 pomieszczenie do przechowywania .
Basen, siłownia, sauna, łaźnia turecka . Blisko do udogodnień .

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4133512

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.