Sprzedane

Warszawa, Śródmieście, Nowy Świat

 • Powierzchnia 155
 • Piętro 2 / 2
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 1879
 • Apartament Na sprzedaż

3 246 600 PLN

21 014 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Nowy Świat

Biuro w historycznej kamienicy | lokal z najemcą

Ekskluzywny lokal biurowy o powierzchni 155 mkw, w samym centrum miasta, tuż przy rondzie gen. de Gaulle’a. Świetny layout i wykorzystanie powierzchni. Historyczna kamienica w doskonałym punkcie komunikacyjnym, prestiżowa lokalizacja w pobliżu Muzeum Narodowego. 

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Lokal składa się z recepcji, sali konferencyjnej, trzech gabinetów, przestronnego pomieszczenia typu open space o powierzchni 51 mkw, łazienki, toalety, serwerowni i pomieszczenia socjalnego. 

STANDARD

Wysoki standard wykończenia, drewniany parkiet, nowe instalacje, światłowód, klimatyzacja.

DOSKONAŁA INWESTYCJA

Lokal w przeszłości wynajmowany był m.in. jako biuro kancelarii prawnej oraz siedziba dużego banku. Aktualnie jest wynajmowany dla dużej korporacji. 

LOKALIZACJA

Ulica Nowy Świat to jedna z najbardziej znanych i cenionych lokalizacji w stolicy. Jednolity charakter zabudowy, bliskość kawiarni, restauracji oraz Parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego. Okolice ulicy Nowy Świat zapewniają doskonałą komunikację z każdą dzielnicą miasta.

BUDYNEK

Historyczna kamienica wzniesiona w latach 1878-1879 przez Natana Efrosa. Była to czteropiętrowa kamienica, bogato zdobiona w duchu manierystycznym. W czasie powstania warszawskiego kamienica została spalona, a w 1947 roku odbudowana jako kamienica 3-kondygnacyjną z fasadą.

Cena

3 246 600 PLN netto

Dodatkowe dane
 • Stan: bardzo dobry
 • Woda: Tak

Nr oferty: 939167

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Łukasz Hetman

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.