Sprzedane

Stare Miasto, Śródmieście, Ogarna

 • Powierzchnia 54
 • Piętro 1 / 4
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 1956
 • Apartament Na sprzedaż

850 000 PLN

15 729 PLN / m²

Stare Miasto, Śródmieście, Ogarna

Mieszkanie w samym sercu Gdańska

NOWA CENA!     970.000  PLN   OBNIŻKA 120.000 PLN! Kamienica Fahrenheita! 

Główne Miasto | Mieszkanie wakacyjne | Pod wynajem | Topowa lokalizacja | Możliwość zrobienia trzeciego pokoju | 

LOKALIZACJA:
Ulica Ogarna jest jedną z najstarszych ulic Głównego Miasta, czyli najbardziej reprezentacyjnej części gdańskiego Śródmieścia. Znajduje się na niej ok 120 kamieniczek tworząc zwarty zespół zabytkowy. Mieszkanie oddalone jest zaledwie o 150m od Długiego Targu i największych atrakcji turystycznych takich jak: Fontanna Neptuna, Piwnicę Rajców czy Złota Brama.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Mieszkanie znajduje się w odbudowanej po wojnie kamienicy, w której żył jeden z najbardziej znanych w świecie gdańszczanin – Gabriel Fahrenheit. Wizyta przy budynku ozdobionym pamiątkową tablicą w kształcie termometru, jest jednym z głównych punktów wielu wycieczek.
Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Jego rozkład pozwala na aranżację trzech pokoi (dwóch sypialni i salonu z aneksem). Ponadstandardowa wysokość (2,7m) oraz duże okna dobrze doświetlają pomieszczenia. Salon od strony południowej. Widok z sypialni oraz kuchni na wewnętrzny dziedziniec oraz górujące nad kamienicami, wieże Ratusza Głównego i Bazyliki Mariackiej

Mieszkanie o pow. 54,04 m2 w skład którego wchodzą:
Salon – 15 m2
Sypialnia – 15 m2
Kuchnia 
Łazienka  
Przedpokój  

Pomieszczenie gospodarcze

Dodatkowe informacje:
Mieszkanie w dobrym standardzie. Zaaranżowane w industrialnym stylu z elementami drewna i cegły. Na podłodze oryginalna, sosnowa deska, wycyklinowana i zaolejowana (na czas wynajmu mieszkania została ze względów bezpieczeństwa przykryta panelami. Nowe, plastikowe okna (trójszybowe). Ogrzewanie miejskiej. Wymieniono wszystkie instalacje (indukcyjna kuchenka). Możliwość darmowego parkowania na dziedzińcu. 

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Umeblowanie: Tak
 • Piwnica: 1
 • Parking: 1
 • Domofon: Tak
 • Stan: dobry
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Telewizja: Tak
 • Woda: Tak
Lokalizacja

Śródmieście

Śródmieście to dzielnica, której część stanowi najbardziej reprezentacyjny fragment Gdańska. Spośród innych dzielnic Śródmieście wyróżnia się bogactwem obiektów o randze dziedzictwa kulturowego, a duże znaczenie dla rozwoju dzisiejszego Śródmieścia miało na przestrzeni wieków nadwodne położenie. Martwa Wisła, Stara Motława, Nowa Motława, tzw. Opływ Motławy, Kanał Raduni i Kanał Na Stępce przez stulecia przyciągały zakłady rzemieślnicze i przemysłowe, a woda pracowała dla Gdańska oraz stanowiła system obronny. Dzisiaj oznaką zmieniającego się sposobu wykorzystania wód są powstające w Śródmieściu mariny, przystanie oraz przystanki tramwaju wodnego. Ku radości mieszkańców i turystów, woda zyskuje charakter rekreacyjny. Śródmieście, o powierzchni 5,65 km kwadratowego, tworzy jedenaście historycznych jednostek, a każda z nich ma nieco inny koloryt.

Nr oferty: 610002

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Paweł Łączyński

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.