Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 99
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

790 000 EUR

8 016 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Wyobraź sobie, że mieszkasz w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lizbonie. Mieć Tag tuż obok siebie. Codziennie odbierasz energię pierwszych promieni słońca. Spacerować, oddychając świeżym powietrzem. Distrikt to projekt, który narodził się w samym sercu Parque das Nações, jednej z najbardziej tętniących życiem dzielnic Lizbony. Tutaj możesz żyć przywilejem bliskości Mariny, centrum handlowego Vasco da Gama, Oceanarium, restauracji, biur, supermarketów, aptek, transportu publicznego, szkół publicznych i prywatnych, siłowni i kasyna.Projekt składa się z kompleksu mieszkalno-handlowego złożonego z 4 budynków (Bloki A, B, C i D) w zamkniętym kondominium, z prywatnym parkingiem, prywatnymi basenami i ogrodem.Budynek B, pierwszy do sprzedaży, ma 13 pięter w sumie 81 apartamentów i oferuje typy od 1 do 4 sypialni, również z basenem i ogrodem.Koncepcja projektowa Distrikt wykracza daleko poza standardy estetyczne. Projekt wynika z dążenia do stworzenia oryginalnych, przyjemnych i funkcjonalnych przestrzeni. Został zaprojektowany tak, aby dostosować się do środowiska, miasta i ludzi. Jest to przestrzeń, która ma wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć szczęśliwie. A może by tak wyjść poza wyobraźnię i przekonać się, jak to jest mieszkać w Distrikt? Teraz możesz spełnić to marzenie, odwiedzając showroom z pokojami mieszkań, dostępny na stoisku sprzedaży przy Avenida Fernando Pessoa Edifício Orpheu Loja 5 – n.º10E, Parque das Nações. Zaplanuj wizytę już teraz!

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26043

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.