Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 88
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

650 000 EUR

7 428 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Ten luksusowy apartament z 2 sypialniami znajduje się w centrum Expo (Parques das Nacões) w jednej z najbardziej prestiżowych i wysokiej klasy rezydencji wspólnotowych (panoramiczne mieszkanie) na wysokim piętrze.Apartament przeszedł całkowitą renowację obejmującą: podłogi, tapety, łazienki, drzwi, klamki, systemy oświetlenia itp. Każdy szczegół został starannie dobrany i wykonany z materiałów importowanych bezpośrednio z Włoch. Elegancka jadalnia ma okna od podłogi do sufitu, które wychodzą na rzekę Tag i współczesne budynki. W tej sali znajdują się wspaniałe kryształowe żyrandole, ekskluzywne drewniane podłogi (dostępne na zamówienie) i tapety ścienne od włoskiego projektanta mody Roberto Cavalli. Wspaniała kuchnia szefa kuchni również posiada wspaniały widok na rzekę i została wyposażona w sprzęt kuchenny AEG-Electrolux. W apartamencie znajdują się również tapety Roberto Cavali ozdobione kryształami Swarovskiego. Ściana w łazience w apartamencie została zastąpiona szklaną ścianą, dzięki czemu apartament wygląda na większy i bardziej elegancki. Obie łazienki zostały wyposażone w urządzenia łazienkowe francuskiego projektanta Philippe Starck’a. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, a apartament jest umeblowany.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF17863

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.