Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 198
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2005
 • Apartament Na sprzedaż

1 140 000 EUR

5 746 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

„Apartament z 3 sypialniami i widokiem na rzekę, położony w centralnej części parku Parque das Nações.

Położona w prestiżowej dzielnicy Expo nieruchomość zapewnia wyjątkowe i ekskluzywne wrażenia z życia.

Z 4 miejscami parkingowymi i dużą powierzchnią magazynową o powierzchni 14,80 mkw.

Cechy apartamentu:
Ten apartament ma przestronny i elegancki hol, z łazienką socjalną i spiżarnią, a następnie kuchnię z przodu, która ma również drzwi gospodarcze, wygodne do salonu.
Kuchnia może być dostosowana do osobistych upodobań, przez zainteresowane strony, poprzez partnerstwo z „” Porcelanosa „” (zdjęcie 1 lub 2)

Cały apartament ma elegancką i majestatyczną podłogę z naturalnego kamienia.
Salon jest bardzo przyjemną przestrzenią i oferuje doskonałe naturalne światło, w tym mały balkon od strony południowej.

Następnie znajduje się część prywatna z 3 sypialniami, w tym dwiema z łazienkami i kolejną sypialnią, która może również służyć jako biuro. Cały apartament zapewnia dobre miejsca do przechowywania, a główny apartament ma doskonałą szafę w środku.
Apartament posiada centralne ogrzewanie, klimatyzację we wszystkich pokojach i kominek w salonie.

Sypialnie oferują również widoki na rzekę i przyjemne naturalne światło, typowe dla 6. i ostatniego piętra w tym budynku.

W budynku znajdują się dwie windy i taras z fantastycznym widokiem, wspólny dla mieszkańców.

Parque das Nações to dobrze zorganizowana urbanizacja z drzewami i ogrodami, które zachęcają do relaksujących spacerów wzdłuż rzeki Tag.

Bliskość nabrzeża pozwala cieszyć się przyjemnymi chwilami nad rzeką, a także ponad 10 km terenów zielonych.

Okolica oferuje również kilka atrakcji, takich jak Oceanarium, pokazy w fantastycznej Meo Arena, Centrum Kongresowe FIL, Pawilon Portugalii, Pawilon Wiedzy, Narodowe Centrum Baletowe i Klub Marynarki Wojennej. Istnieje kilka opcji sportowych, takich jak tenis, paddle, kajakarstwo, squash, piłka nożna i bieganie.

Okolica jest dobrze obsługiwana przez lokalne firmy, apteki, kościoły, banki, supermarkety i restauracje. Istnieje również wygoda posiadania „Super Cor” El Corte Inglés, szpitala CUF Descobertas, usług, lokalnego biznesu, policji, siłowni i transportu publicznego, w tym pobliskiej stacji Gare Oriente (metro, pociąg i autobus).

Liczący około 22 000 mieszkańców Parque das Nações oferuje gościnność, doskonałą edukację, bezpieczeństwo, wspaniałe krajobrazy i bogatą różnorodność kulturową.

Jest to tętniąca życiem dzielnica, w której znajduje się Międzynarodowe Centrum Wystawowe Lisbons, a także liczne restauracje, kawiarnie i sklepy. Obszar ten ma łatwy dostęp do reszty miasta środkami transportu publicznego. Ten apartament jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka pięknego, nowoczesnego i luksusowego miejsca do zamieszkania w Lizbonie.

Parque das Nações jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych dzielnic Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF31699

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.