Lisboa, Lisboa, Príncipe real

 • Powierzchnia 121
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 495 000 EUR

12 407 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Príncipe real

Apartment Lisboa Príncipe real

Apartament Duplex z 3 sypialniami, z balkonem i wspaniałym widokiem na miasto, z Zamkiem Św. Jorge, Jardim do Torel, punktem widokowym Graca i Zamkiem Św. Jorge na przeciwległym wzgórzu.Apartament znajduje się w odnowionym budynku, przy Rua das Taipas, w uprzywilejowanej lokalizacji w Príncipe Real, pomiędzy Chiado, Avenida da Liberdade, kolejką linową Glória i punktem widokowym São Pedro de Alcântara.Mieszkanie jest sprzedawane w pełni umeblowane, z 1 miejscem parkingowym i schowkiem.Mieszkanie jest rozmieszczone w następujący sposób:1 piętro:- Hol wejściowy/korytarz. Pokój dzienny z kuchnią w otwartej przestrzeni, całkowicie wyposażony i z chłodziarką do wina, z bezpośrednim dostępem do balkonu- Łazienka- Apartament- Obszar dostępu do górnego piętra2 Drugie piętro:- Apartament,- Sypialnia z garderobą- Łazienka do obsługi drugiej sypialni- Pokój do obsługi sypialni;- Hall, który zapewnia dostęp do górnego piętraApartament ma wschodnią / zachodnią ekspozycję słoneczną, co zapewnia mu ogromną jasność!

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF27191

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.