Lisboa, Lisboa, Saldanha

 • Powierzchnia 153
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 900 000 EUR

12 403 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Saldanha

Apartment Lisboa Saldanha

Apartament z 3 sypialniami, o powierzchni 150 m2, z bajecznym tarasem o powierzchni 100 m2 i prywatnym basenem. Apartament znajduje się w nowym budynku o nowoczesnej architekturze, który zachował główną fasadę, w pobliżu Saldanha. Apartament z tarasem, w centrum Lizbony, z prywatnym basenem i panoramicznym widokiem. Sypialnie, wszystkie z nich en suite, zawierają lakierowane szafy z oświetleniem wewnętrznym. W pełni wyposażona kuchnia o powierzchni 11 m2, salon o powierzchni 27 m2, apartament 1 (15,30 m2), apartament 2 (15,45 m2), apartament główny (26 m2), taras o powierzchni 100 m2, miejsce parkingowe dla dwóch samochodów oraz schowek. Blisko do Saldanha, metra i transportu publicznego.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji artystycznych i nieruchomości na świecie, aby być reprezentowanym w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintra i Alentejo.Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF26807

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.