Lisboa, Lisboa, Saldanha

 • Powierzchnia 100
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

875 000 EUR

8 768 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Saldanha

Apartment Lisboa Saldanha

Miejsce pełne energii, które pozwala zwolnić i zrelaksować się, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Pulse Lisboa odzwierciedla autentyczną kosmopolityczną ekspresję, w której życie jest płynne, zrównoważone i znaczące. Dzięki różnorodnym przestrzeniom wewnętrznym i zewnętrznym, inspirującym i eleganckim, oferuje możliwość życia w harmonii, bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu, w stylu życia we własnym tempie.

W Pulse Lisboa znajduje się 35 lokali mieszkalnych rozmieszczonych na 14 piętrach z krytym basenem, sauną i łaźnią turecką, prywatnymi tarasami z ogrodem i basenem, wspólnym patio z ogrodem, siłownią, przestrzenią coworkingową, całodobową usługą concierge i parkingiem.

TYPOLOGIE
Potrójne penthouse’y T5 i T6
Apartamenty od T1 do T4

Pulse znajduje się w doskonałej lokalizacji między Marquês de Pombal i Campo Pequeno. Odkryj Avenidas Novas, eklektyczną dzielnicę, która łączy historię z nowoczesnością. Lokalizacja z szerokimi alejami i imponującymi budynkami, która ceni miejską atmosferę i dynamizm codziennego życia, ale także zapewnia możliwość cieszenia się pięknymi terenami zielonymi w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Dzięki nowoczesnej i eleganckiej architekturze oferuje komfort i wyjątkowe samopoczucie. Przestrzenie wspólne obejmują obszerne prywatne patio na świeżym powietrzu, a także inne udogodnienia, które sprawiają, że jest to projekt doskonałości. Wszystkie materiały i detale są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, aby podkreślić miejskie życie i jasność Lizbony.

Zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie dla Pulse Lisboa, ponieważ Sonae Sierra, promotor tego projektu, przyjmuje niezwykłe rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej i stosuje zrównoważone praktyki budowlane w celu zminimalizowania wpływu na środowisko poprzez zrównoważone certyfikaty, efektywność energetyczną, wydajność środowiskową, odpowiedzialne wykorzystanie wody i mobilność elektryczną. Pulse Lisboa integruje zaawansowane rozwiązania technologiczne, zapewniając zintegrowane doświadczenie. Najbardziej zaawansowane systemy technologiczne umożliwiają płynną integrację między domem a urządzeniami cyfrowymi, upraszczając życie i oferując więcej czasu na to, co naprawdę ważne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF32759

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.