Lisboa, Lisboa, Saldanha

 • Powierzchnia 145
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 240 000 EUR

8 578 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Saldanha

Apartment Lisboa Saldanha

O77 znajduje się w samym sercu Avenidas Novas, jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lizbony. Obok ronda Saldanha, Avenida da República i El Corte Inglés, O77 oferuje niezrównany dostęp do żył transportowych miasta, takich jak autostrady, metro i krótkie 10 minut jazdy na lotnisko.

Z apartamentami od 2 do 5 sypialni, przestronnymi balkonami i tarasami, O77 prezentuje wybór luksusowych apartamentów o powierzchni od 107 mkw. do 173 mkw.

Projekt Outubro 77 został zaprojektowany w oparciu o przemyślane układy, które oferują wygodne otwarte przestrzenie i rozległe balkony z uprzywilejowanymi widokami. Apartamenty zostały starannie wykończone, a ich detale odzwierciedlają lśniące i czyste otoczenie. Apartamenty Outubro 77, będące miejscem komfortu i wspólnoty, posiadają w pełni wyposażone kuchnie z nowoczesnymi urządzeniami i wykwintnymi ceramicznymi wykończeniami.

Penthousy na najwyższym piętrze to ekskluzywne i urocze apartamenty z szerokimi przestrzeniami zewnętrznymi. Oferują one eleganckie balkony i tarasy z widokiem na Lizbonę i okoliczne ogrody (w tym ogrody Gulbenkian). Od spędzania dnia na basenie z rodziną po wypicie kieliszka wina w towarzystwie przyjaciół, tutaj możesz żyć tak, jak zawsze chciałeś.

Dachy łączą współczesną i funkcjonalną architekturę z otoczeniem, zachowując idealną równowagę między jakością życia a luksusem. Każda przestrzeń ma duże okna i wysokiej jakości wykończenia, w tym przestronny salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią.

Zaprojektowany z myślą o rodzinach, aby mogły korzystać z kosmopolitycznej strony Lizbony, budynek Outubro 77 jest miejscem do prowadzenia ambitnego życia pełnego radosnych chwil.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF29844

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.