Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 230
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

7 000 EUR / tyg.

31 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in San Pedro de Alcántara

Dostępny od 15 WRZEŚNIA do lipca 2023 roku!!!
Piękny apartament przy plaży w prestiżowym kompleksie, znajdującym się w San Pedro de Alcantara.
Nowoczesne i designerskie mieszkanie znajduje się na parterze, ale ze względu na fakt, że jest podwyższony, mieszkanie jest rzeczywiście na pierwszym piętrze.
Znajduje się tu przestronny salon & jadalnia z dostępem do dużego tarasu i basenu. Na tym samym poziomie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, jedna główna sypialnia en-suite, jedna sypialnia dla gości i łazienka.
Duży 2 poziomy taras z dostępem do basenu, z widokiem na południowy zachód.
Apartament ma niższy poziom / piwnica, gdzie znajdują się dwie sypialnie gościnne wspólne jedną łazienkę i drugi salon.
Dwa miejsca parkingowe.
Zamknięty kompleks posiada duży basen i spektakularny ogród z bezpośrednim dostępem do plaży. Jest w odległości spaceru od całej infrastruktury, 5 minut od centrum Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3943132

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.