Lisboa, Lisboa, São bento

 • Powierzchnia 226
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 495 000 EUR

6 626 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, São bento

Apartment Lisboa São bento

„Gruntownie odnowiony apartament z 3 sypialniami w miejscowości São Bento.

Znajduje się w budynku, w którym wyróżnia się elegancja i tradycja.

Ten apartament o powierzchni 225 m2 zajmuje całe pierwsze piętro budynku i jest podzielony w następujący sposób:

– Hol wejściowy, bardzo jasny
– Duży salon z dużymi oknami i niedawno odrestaurowanymi panelami kaflowymi.
– W pełni wyposażona kuchnia z jadalnią.
– Pralnia.
– Łazienka.
-Apartament główny z panelem kafelkowym.
-Dwie sypialnie ze wspólną łazienką.

Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe i komórka lokatorska w budynku.

Doskonała okazja dla tych, którzy chcą mieszkać w samym sercu Lizbony, w mieszkaniu o dużej powierzchni, umieszczonym w uroczym budynku, z najlepszymi wykończeniami, doskonałą izolacją akustyczną, ramami okiennymi i podwójnymi szybami.

Położony w jednej z najbardziej urokliwych i pożądanych części miasta, pomiędzy Príncipe Real, Chiado i Santos, z pięknymi przestrzeniami handlowymi, placami i dawnymi pałacami. Przeplatane cichymi dzielnicami mieszkalnymi i ulicami, które oferują dużą różnorodność sklepów, galerii sztuki i prestiżowych restauracji.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Nr oferty: PF31720

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.