Lisboa, Lisboa, Santo antónio

 • Powierzchnia 78
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

520 000 EUR

6 696 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Santo antónio

Apartment Lisboa Santo antónio

YUP REWOLUCJA W SPOSOBIE WYKORZYSTANIA PRZESTRZENI YUP – Young Urban Property prezentuje unikalną koncepcję, która dostosowuje się do ciągłych i różnych potrzeb i mutacji współczesnego życia. Jest to projekt renowacji, który łączy oryginalne elementy, takie jak odzyskana fasada, z nowoczesnymi wnętrzami, w pełni dostosowanymi do nowych potrzeb mieszkańców. Można cieszyć się dużą ilością miejsca na imprezy z rodziną i przyjaciółmi lub zamknąć niektóre pokoje dla większej prywatności dzięki przesuwanym drewnianym panelom. W tym przypadku to nieruchomość dostosowuje się do właściciela, a nie odwrotnie, pozwalając na życie w pełnej harmonii z przestrzenią w domu, ponieważ YUP oferuje różne możliwości w zależności od okazji.ELASTYCZNOŚĆ I SPOKOJNE WYKOŃCZENIESkładające się z 20 apartamentów z jedną i dwiema sypialniami, o powierzchni od 66 do 115 m2, wszystkie z miejscem parkingowym i pomieszczeniem gospodarczym, każdy lokal korzysta ze współczesnej i niezwykle funkcjonalnej architektury. Wyobrażasz sobie mieszkanie w apartamencie z dwiema sypialniami, który, gdy tylko potrzebujesz większej przestrzeni, przekształca się w apartament z jedną sypialnią? Albo nawet w mieszkaniu z jedną sypialnią, które zamienia się w studio? Bez żadnych prac budowlanych ani innych poważnych komplikacji. Odważ się mieć dom taki, jakiego naprawdę potrzebujesz… w każdej chwili. Za koncepcję tego projektu architektonicznego odpowiadał znany architekt Eduardo Capinha Lopes, który postawił na wzornictwo przemysłowe i wykończenia, takie jak farba epoksydowa na jastrychu i wysokiej jakości drewno. Należy również zauważyć, że przesuwne panele nadają podziałom większą wizualną amplitudę.W SERCU LIZBONYZlokalizowany obok Campo Mártires da Pátria i Jardim do Torel, zaledwie kilka minut drogi od Avenida da Liberdade i centrum Lizbony, YUP łączy w sobie kosmopolityczną i centralną lokalizację w stolicy Portugalii z najlepszymi sklepami, hotelami i restauracjami, z zielonymi i historycznymi przestrzeniami, jak również punktami widokowymi, z których roztacza się wspaniały widok na Lizbonę i rzekę Tag.SKIEROWANY NA PRZYSZŁOŚĆNawangardowość YUP nie kończy się na dynamizmie jego podziałów. Każda jednostka YUP jest odpowiednio wyposażona i zintegrowana z kilkoma aplikacjami technologicznymi, dzięki którym możesz zarządzać szeregiem funkcji swojego domu za pomocą jednego kliknięcia, gdziekolwiek jesteś.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF21551

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.