Lisboa, Lisboa, Santo antónio

 • Powierzchnia 53
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

525 000 EUR

9 906 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Santo antónio

Apartment Lisboa Santo antónio

W centrum Lizbony istnieje doskonała mieszanka pomiędzy starym i nowoczesnym. Avenida da Liberdade, zaledwie kilka metrów od Aury, jest tego doskonałym przykładem. Położony w jednej z najbardziej charyzmatycznych dzielnic Lizbony, Aura jest przykładem harmonii między nowoczesnością, tradycją i naturą.Z 11 jednostek dostępnych (10 mieszkań i 1 sklep) znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, wyłącznie dla Ciebie: Typologie T0 do T3 duplex o powierzchni od 35 m2 do 163 m2 rozłożone na 10 piętrach, basen i parking.Tutaj będziesz miał okazję zadbać o swoją duszę przy zapachu zieleni i głębi błękitu stworzonego przez wodę, która przepływa przez ogród o powierzchni 180sqm. Aura to zielona oaza w mieście pełnym energii, przystań tylko dla tych, którzy znają to, co najlepsze z obu światów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF28419

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.