Lisboa, Lisboa, Santos-o-velho

 • Powierzchnia 68
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

654 000 EUR

9 589 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Santos-o-velho

Apartment Lisboa Santos-o-velho

Położony w tętniącej życiem dzielnicy Santos, Ando Living Santos reprezentuje zrewitalizowane dziedzictwo. Projekt ten, obejmujący 35 rezydencji z jedną lub dwiema sypialniami, płynnie łączy historyczny urok ze współczesnym komfortem. Dzięki doskonałej lokalizacji w pobliżu ośrodków kulturalnych i przyszłej łączności metra, Ando Santos obiecuje wyjątkowy miejski styl życia.

Ando Living Santos stanowi doskonałą okazję inwestycyjną dla każdego europejskiego inwestora poszukującego niezawodnej i dochodowej inwestycji w jednej z najbardziej tętniących życiem stolic europejskich. Sklasyfikowana jako inwestycja turystyczna, każda z 35 jednostek oferuje gwarantowaną stopę zwrotu w wysokości 4% przez pierwsze 5 lat, która może być jeszcze wyższa w kolejnych latach, w oparciu o wyniki podobnych projektów Ando w Lizbonie.

Jako rezydencja z obsługą stylu życia, zbudowana wokół biznesu i wypoczynku, łącząca społeczność podróżników i mieszkańców, Ando Living Santos może być również niesamowitym apartamentem do pobytu i życia. Ando Living oferuje dużą elastyczność, ponieważ właściciele mogą wybierać spośród 3 różnych opcji życia (krótkie, średnie i długie pobyty) w różnych rezydencjach Ando w całej Europie.

Oryginalny charakter i urok budynku zostaną uhonorowane poprzez delikatną renowację, która zachowa jego oszałamiającą fasadę z płytek i ozdobne sufity o wysokości do 3,5 metra. Rezydencje zostały stworzone z myślą o wymagających współczesnych podróżnikach. Zaprojektowane zgodnie ze standardami Ando Living, będą łączyć luksusowe wykończenia z domowym komfortem.

Każdy apartament będzie wyposażony w kuchnię, salon i miejsce do pracy oraz kompleksowe usługi na żądanie, w tym usługi concierge, ochronę budynku i całodobową recepcję. Duże okna zapewnią mnóstwo naturalnego światła, a eleganckie wnętrza zapewnią uspokajające i zakotwiczone otoczenie.

Dostęp do Ando Living Clubs z siłownią, basenem na dachu, rozszerzonymi przestrzeniami do pracy i życia, restauracją, barem, kawiarnią, sklepem koncepcyjnym i innymi w przyszłości. Centralnym punktem każdej dzielnicy jest klub, centrum społecznościowe, w którym mieszkańcy mogą łączyć się ze sobą i cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z podróży.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF31490

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.