Cascais, Cascais E Estoril, São joão do estoril

 • Powierzchnia 184
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

970 000 EUR

5 272 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, São joão do estoril

Apartment Cascais São joão do estoril

Inwestycja położona w S. João do Estoril, składająca się z dwóch budynków A i B, każdy z trzema apartamentami. Budynki mają cztery kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację w piwnicy, przeznaczoną na garaże. Znajduje się 5 minut pieszo od plaż, 3 minuty od stacji kolejowej i 20 minut samochodem od Lizbony. Apartament składa się z: – 2 apartamenty, jeden z nich z bezpośrednim dostępem do balkonu – 2 sypialnie – łazienka – salon o powierzchni 36,95 m2 z bezpośrednim dostępem do innego balkonu – kuchnia – klimatyzacja – panele słoneczne z pompą ciepła i 300 litrów zbiornika na ciepłą wodę miejsce do przechowywania – garaż z automatyczną bramą Balkony – ramy okienne PCV z cięcia termicznego i podwójne okna – Blackouts / elektryczne żaluzje z pilotem – kominek – centralny odkurzacz Winda – parking i garaż na 3 samochody. Blisko do wszelkiego rodzaju usług, lokalnego biznesu i restauracji. Zakończenie prac przewiduje się na rok 2023. Estoril to portugalska miejscowość słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważane za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbony, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie budowle. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Miasto znajduje się 30 minut drogi od Lizbony i jej międzynarodowego lotniska.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26832

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.