Mokotów, Mokotów Dolny, Sobieskiego

 • Powierzchnia 64
 • Piętro 4 / 7
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2005
 • Apartament Na wynajem

4 300 PLN

67 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Dolny, Sobieskiego

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie

PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE

Powierzchnia 64m2 | Umeblowane | Mokotów Dolny 

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Mieszkanie składa się z:
* Salonu,
* kuchni,
* sypialni,
* łazienki.

Mieszkanie znajduje się w nowym, strzeżonym całodobowo budynku. Jest umeblowane i w pełni wyposażone. Składa się z 2 pokoi salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 30 m2, sypialni 18 m2 i łazienki o powierzchni 6 m2.

LOKALIZACJA:

Dobra komunikacja miejska, 3 km od centrum Warszawy. Ścieżka rowerowa do Centrum i Wilanowa. Świetny dojazd do międzynarodowych szkół na Sadybie, Wilanowie (brytyjska, francuska, niemiecka, amerykańska). Bliskie sąsiedztwo parków tj. Park Sielicki, Łazienki Królewskie, Park Arkadia.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Do mieszkania przynależy jedno miejsce w garażu podziemnym.
* Do ceny należy doliczyć 1 200zł czynszu administracyjnego.
* Internet i TV we własnym zakresie. 
* Kaucja w wysokości 4 300zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
 • Park: Tak
 • Autobus: Tak
 • Bank w pobliżu: Tak
 • Apteka w pobliżu: Tak
 • Żłobek w pobliżu: Tak
 • Przedszkole w pobliżu: Tak
 • Szkoła podstawowa w pobliżu: Tak
 • Sklep spożywczy w pobliżu: Tak
Lokalizacja

Dolny Mokotów

Dolny Mokotów leży poniżej skarpy, w otulinie Wisły, często nazywany jest Koroną Skarpy. Początkowo były to tereny folwarczne, dopóki Król Stanisław August Poniatowski nie założył tu zespołu pałacowo-ogrodowego, tworząc tu przepiękne zielone parki i pałace skąpane w zieleni ogrodów. Kontynuowano budowanie domów robotniczych i luksusowych willi, np. wzdłuż ulicy Belwederskiej. Centrum Dolnego Mokotowa wyznacza Park Królewski – Łazienki, który zachwyca o każdej porze roku. Obecnie Dolny Mokotów to przede wszystkim zabudowa lat 50., która charakteryzuje się niskimi kamieniczkami ze spadzistymi dachami. Pomiędzy budynkami usytuowane są zielone skwerki i parki.

Nr oferty: 663456

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.