Stare Miasto, Śródmieście, Sienna Grobla

 • Powierzchnia 131
 • Piętro 4 / 5
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

3 100 000 PLN

23 624 PLN / m²

Stare Miasto, Śródmieście, Sienna Grobla

APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ

APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ

*****

Centrum Gdańska | Widok na Motławę, pierwsza linia zabudowy | Taras widokowy i patio dla mieszkańców z widokiem na Motławę  | Tuż przy przystani jachtowej Marina na Stępce | Powierzchnia apartamentu 131 m2, 4 pokoje | Taras o powierzchni 20 m2 z widokiem na Motławę | Idealny second home  | Lobby z portierem, sala klubowa i siłownia | 2 miejsca postojowe w hali garażowej  i komórka lokatorska 

LOKALIZACJA
Inwestycja Nadmotławie Apartments usytuowana jest przy ul. Sienna Grobla na nabrzeżu tzw. Polskiego Haka, czyli ujścia rzeki Motławy do Martwej Wisły. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca z historyczną zabudową Starego Miasta, posiadająca bezpośredni dostęp do wód Motławy. Tu widok na Motławę i historyczną część Gdańska jest naturalnym elementem codziennego krajobrazu mieszkańców.
Mieszkańcy inwestycji, Stare i Główne Miasto mają w zasięgu wzroku. Do Fontanny Neptuna przejść można spacerem (przez nową kładkę lub Zielony Most) w ciągu kilkunastu minut. W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, liczne punkty usługowe, galerie sztuki, gdańska marina czy teatr.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI

Nadmotławie Apartments – deweloper Robyg. Inwestycja skierowana do osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących prestiżowego miejsca do mieszkania. Przestronne tarasy dachowe, duże przeszklone balkony z widokiem na rzekę i panoramę miasta oraz bliskość Mariny to niezaprzeczalny wyróżnik inwestycji. Do dyspozycji mieszkańców ogólnodostępny taras z widokiem na Motławę oraz patio, sala klubowa i strefa fitness. W celu zwiększenia komfortu życia oraz wygody apartamenty wyposażone zostaną w inteligentny system zarządzania i sterowania mieszkaniem w zakresie oświetlenia, ogrzewania multimediów i bezpieczeństwa – Robyg Smart House firmy Keemple.
Głosami użytkowników portalu Obido Nadmotławie Apartments otrzymało tytuł najlepszej inwestycji roku 2019, a w 2020 znalazło się na 5. miejscu w rankingu najlepszych osiedli mieszkaniowych w Polsce według ekspertów Newsweeka.

Rozkład pomieszczeń:

Przedpokój, kuchnia, 4 pokoje, 2 łazienki, toaleta, 2 garderoby. Balkon 20 m2.
Standard deweloperski.
Do apartamentu przynależą 2 miejsca w hali garażowej i komórka lokatorska w cenie 100.000,00 zł.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 2
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Śródmieście

Śródmieście to dzielnica, której część stanowi najbardziej reprezentacyjny fragment Gdańska. Spośród innych dzielnic Śródmieście wyróżnia się bogactwem obiektów o randze dziedzictwa kulturowego, a duże znaczenie dla rozwoju dzisiejszego Śródmieścia miało na przestrzeni wieków nadwodne położenie. Martwa Wisła, Stara Motława, Nowa Motława, tzw. Opływ Motławy, Kanał Raduni i Kanał Na Stępce przez stulecia przyciągały zakłady rzemieślnicze i przemysłowe, a woda pracowała dla Gdańska oraz stanowiła system obronny. Dzisiaj oznaką zmieniającego się sposobu wykorzystania wód są powstające w Śródmieściu mariny, przystanie oraz przystanki tramwaju wodnego. Ku radości mieszkańców i turystów, woda zyskuje charakter rekreacyjny. Śródmieście, o powierzchni 5,65 km kwadratowego, tworzy jedenaście historycznych jednostek, a każda z nich ma nieco inny koloryt.

Nr oferty: 246344

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Magdalena Watkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.