Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 156
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 190 000 EUR

7 629 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in The Golden Mile

Przytulny i bardzo prywatny apartament z ogrodem w poszukiwanym kompleksie Alhambra del Mar w Marbella Golden Mile. Posiada dwie sypialnie i dwie łazienki, z orientacją południowo-zachodnią i małym prywatnym ogrodem. Otoczony jest bujnymi ogrodami i fontannami urbanizacji Alhambra del Mar, które wywołują ciągłe uczucie wakacji i przestrzeni do oddychania. Ze wszystkimi udogodnieniami pod ręką i zaledwie kilka metrów od plaży, Capuccino i w odległości spaceru od centrum Marbelli, apartament oferuje doskonałą lokalizację i rzadką okazję do zamieszkania nad morzem. Obejmuje dobrej wielkości schowek w piwnicy.
Nieruchomość zapewnia atrakcyjny dochód z wynajmu wakacyjnego.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4573606

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.