Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 371
 • Powierzchnia działki 371
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 490 000 EUR

4 017 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

3 bedrooms House for sale in Benahavís

Ta inwestycja jest całkowicie unikalną koncepcją z naciskiem na najnowocześniejszy design i przestrzeganie absolutnego luksusu wymaganego przez wymagających klientów. Willa oferuje najwyższą automatykę domową. Co zapewnia właścicielom domów bezpieczeństwo, komfort. Wygodę i efektywność energetyczną, umożliwiając im sterowanie inteligentnymi urządzeniami. Często za pomocą aplikacji inteligentnego domu na smartfonie lub innym urządzeniu sieciowym.
Parter to otwarta przestrzeń z dużymi oknami sięgającymi od podłogi do sufitu. Pozwala to na naturalny przepływ światła do wnętrza nieruchomości od strony południowo-wschodniej.
Wille zostały zaprojektowane z myślą o klimacie. Z dużą zewnętrzną przestrzenią mieszkalną na tarasie na parterze. Duże balkony dołączone do każdej z 3 sypialni na pierwszym piętrze oraz taras na dachu o powierzchni 63 m2, który w pełni wykorzystuje wspaniałe panoramiczne widoki.
W piwnicy strategicznie rozmieszczone okna pozwalają na obfite światło, a podczas budowy kupujący może zmienić rozmiary pokoi zgodnie z własnymi potrzebami. Obecne plany piwnicy obejmują 2 sypialnie i jedną większą salę kinową. Ale jedną z sypialni można zastąpić większym kinem / pokojem zabaw. Basen płynnie łączy się z willą, pozwalając błękitnemu odbiciu mienić się przez tę nieruchomość.
Winda łączy wszystkie 4 piętra od piwnicy aż po taras na dachu. Wnętrze to lekcja perfekcji, zrealizowana przy użyciu niestandardowych projektów wnętrz stworzonych specjalnie dla tej nieruchomości. Jest to niezwykły budynek, którego właściciele mogą słusznie zadowolić się świadomością, że zapewnili sobie jedną z najlepszych luksusowych willi w okolicy Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż

Nr oferty: R3424711

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.