Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 636
 • Powierzchnia działki 3 743
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

3 450 000 EUR

5 425 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Luksusowa, umeblowana rezydencja w Benahavis zapewniająca ekskluzywne życie Uprzywilejowana rezydencja znajduje się w Benahavis, położonym w zachodniej części Costa del Sol. Miasto jest otoczone górami. Znajdują się tu codzienne i społeczne udogodnienia, takie jak szkoła, szpital, restauracje i bary. Benahavis jest miejscem wypoczynku dla wielu ludzi dzięki swojemu naturalnemu pięknu, bliskości do morza i czystego powietrza.
Rezydencja na sprzedaż w Benahavis jest 1,5 km do najbliższego klubu golfowego, 7 km do plaży, 11 km do Selwo Aventura Park, 22 km do Marbelli, 82 km do miasta Malaga i 75 km do międzynarodowego lotniska w Maladze.
Spektakularny widok rezydencja ma 3.655 mkw powierzchni ziemi. Ta rezydencja ma wiele prywatnych udogodnień basen, basen dekoracyjny, parking, dobrze urządzony ogród, klimakonwektor, 24 godzin ochrony i system kamer bezpieczeństwa.
Typ rezydencji 636 mkw rezydencja ma salon, 2 kuchnie, 6 sypialni, 6 łazienek i balkon.
Jasny design rezydencji jest wyposażony w specjalne funkcje, takie jak klimatyzacja, meble, sprzęt AGD, kabina prysznicowa, jacuzzi, wanna, system telewizji satelitarnej, licznik udziału ciepła, internet, kuchnia na otwartym planie, oddzielna kuchnia, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie magazynowe i kominek.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3412285

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.