Sprzedane

Gdańsk, Oliwa, Podhalańska

 • Dom Na sprzedaż

3 150 000 PLN

Gdańsk, Oliwa, Podhalańska

Dom wolnostojący położony w Starej Oliwie pod lasem.

Dom wolnostojący położony w Starej Oliwie pod lasem. Ulica Podhalańska to spokojna i wyjątkowo zielona okolica. Kameralna część Starej Oliwy. Sąsiedztwo stanowi wyłącznie niska zabudowa jedno- i wielorodzinna.
Dom z lat 30`stych po kapitalnym remoncie w 2022 roku.
Wewnątrz stan deweloperski. Dom, który swym wyglądem nawiązuje do typowej architektury oliwskiej. Klasyczne, duże drewniane okna wychodzą na wszystkie 4 strony świata.
Ogrzewanie gazowe – częściowo podłogowe.
Materiał budowlany pustak, na dachu dachówka ceramiczna.
Cała inwestycja Olivia Piano obejmuje swym zakresem prezentowany w tym ogłoszeniu dom 244m2 usytuowany bezpośrednio przy ul. Podhalańskiej oraz budynek 5-cio lokalowy (nowy z 2020 roku) z halą garażową znajdujący się w głębi działki. Obydwa te budynki usytuowane na 1 działce o powierzchni 952m2.
Dla nowego właściciela domu przeznaczono 2 miejsca w hali garażowej oraz nieduży ogród do wyłącznego korzystania – wliczone w cenę podaną w ofercie.
Dom posiada III kondygnacje:
PODZIEMIE 89,26m2 składające się 4 pomieszczeń z oknami, korytarza oraz przedsionka z oknem
PARTER 91,65m2 stanowi duży salon 41 m2, oddzielna kuchnia 13m2, sypialnia 17m2, łazienka 3m2, hol 6m2 oraz przedsionek 9m2.
PIĘTRO 62,67m2 to prywatna część domu z 3 sypialniami 19m2 19m2 i 10m2 oraz łazienką 8m2.

Lokalizacja

Oliwa

Oliwa to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Gdańska.Dzielnica, która jest kojarzona przez wiele osób z  ośrodkiem biznesowym. Z miesiąca na miesiąc, da się zaobserwować rozwój budownictwa biurowego tak jak np. Olivia Business Centre.  

Nr oferty: 436385

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.