Wynajęte

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Dostatnia

 • Powierzchnia 150
 • Powierzchnia działki 600
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2018
 • Dom Na wynajem

8 000 PLN

53 PLN / m²

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Dostatnia

Bliźniak na Zawadach I 3 sypialnie I ogród I garaż

KOMFORTOWY BLIŹNIAK NA ZIELONYCH ZAWADACH

Garaż | ogródek | 3 sypialnie | Plac Vogla I tereny zielone

******

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Kompaktowy dom w typie bliźniaka o bardzo wygodnym rozkładzie, wnętrza świeżo wykończone. Dom dotychczas nie był zamieszkały – co stanowi niewątpliwy atut.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • hall wejściowy z szafami w zabudowie
 • salon z wyjściem do ogródka
 • kuchnia z miejscem na stół
 • 3 sypialnie
 • łazienka z wanną
 • łazienka z prysznicem

Garaż na 1 samochód w bryle budynku.

LOKALIZACJA:

Spokojne, zamknięte mini-osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w dogodnym punkcie Zawad.

Położenie oferuje bliskość pełnej infrastruktury zlokalizowanej przy Placu Vogla. Znajdziemy tam lokalne centrum handlowe z licznymi sklepami oraz punktami usługowymi. Nieopodal popularna lokalna restauracja z menu dla dzieci – „W Kropki Bordo”. Jednocześnie okolica bogata jest w tereny zielone, w tym rezerwat przyrody nad Wilanówką, gdzie swój dom mają liczne chronione gatunki ptaków.

Lokalizacja zapewnia dobry dojazd samochodem do większości renomowanych szkół międzynarodowych na południu Warszawy (szkoła niemiecka, brytyjska, francuska, europejska, a także słynne liceum Akademia w Miasteczku Wilanów). Dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmie nam ok. 25 minut.

INFORMACJE DODATKOWE

Dodatkowo płatne media według zużycia.
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
Dostępny od zaraz.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Garaż: 1
 • Ogród: 1
Lokalizacja

Stary / Nowy Wilanów

Wilanów był najstarszą osadą założoną na dawnych terenach Warszawy. Wcześniej nazywany Milanowem, ostatecznie dzięki pałacowi Villa Nova powstałemu w XVII wieku ochrzczony Wilanowem. Okolica to piękne, malownicze tereny dawnych sadów w Wilanowie. Obecnie to jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji przez ekspatów oraz rodziny z dziećmi. Przede wszystkim z tego względu, że Wilanów oferuje doskonałą infrastrukturę edukacyjną. To tu znajdują się szkoły niemiecka, kanadyjska, francuska, a szkoły brytyjska i amerykańska położone są w niedalekiej odległości.

Nr oferty: 679941

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.