Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 395
 • Powierzchnia działki 807
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 850 000 EUR

7 216 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

4 bedrooms Villa for sale in El Paraiso

Kompleks mieszkalny dziewięciu luksusowych willi w dobrze ugruntowanej dzielnicy mieszkalnej El Paraíso, na Nowej Złotej Mili. Położony pomiędzy San Pedro i Estepona, w ciągu 10 minut jazdy od słynnego Puerto Banús i starego miasta Marbella.
Kompleks składa się z dziewięciu wolnostojących i niezależnych willi, które różnią się nieco pod względem wielkości, stylu i dystrybucji, ale wszystkie zbudowane w harmonii z tymi samymi specyfikacjami i wykończeniami. Każda willa jest zbudowana na trzech piętrach i ma orientację południowo-wschodnią, obejmującą na parterze przestronny i stylowy salon i jadalnię na otwartym planie ze zintegrowaną nowoczesną i praktyczną kuchnią zbudowaną z wysokiej klasy niemieckich urządzeń, łącząc inteligentną technologię z ciepłym projektem architektonicznym.
Część dzienna ma dostęp do tarasu i prywatnego ogrodu oraz prywatnego basenu. Sypialnie posiadają łazienki, elektryczne rolety i drewniane podłogi oraz ogrzewanie podłogowe w całej nieruchomości, co daje domom poczucie ciepła i elegancji, łącząc funkcjonalność i komfort. Przestronna wielofunkcyjna piwnica może być w pełni dostosowana z możliwością budowy kolejnych sypialni, siłowni, pokoju gier, gabinetu itp. Ponadto dla każdej willi są 2 / 3 zadaszone miejsca parkingowe. Wszystkie jednostki są ukończone i gotowe do wprowadzenia się.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4101079

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.