Setúbal, Santiago do Cacém, Melides

 • Powierzchnia 12 000
 • Powierzchnia działki 1 100 000
 • Dom Na sprzedaż

6 500 000 EUR

542 EUR / m²

Setúbal, Santiago do Cacém, Melides

Villa Santiago do Cacém Melides

Doskonała nieruchomość o powierzchni 110 hektarów, zaledwie kilka minut od centrum Melides.Ziemia ma kilka wzgórz i grzbietów, co pozwala na różne widoki na morze i dolinę, jak również tworząc różne wejścia i privacies.Ziemia została podzielona na dwie działki, wschód / zachód.Istnieje obecnie zatwierdzony PIP dla każdej z działek, co pozwala, w sumie, maksymalna budowa 8.000 mkw dla projektu agroturystycznego LUB 12.W skład działki wchodzą również 3 ruiny, które pozwalają na wybudowanie łącznie 500m2 pod zabudowę mieszkaniową. Lokalizacja sprawia, że działka jest bardzo interesująca dla projektu turystycznego/hotelowego, znajduje się zaledwie 10 minut od centrum Melides, 20 minut od plaż Melides i Aberta Nova, 30 minut od Comporta / Troia i 1h20 od Lizbony, do której można dojechać w całości autostradą.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwóch dekad, skupiającą się na najlepszych nieruchomościach i projektach, zarówno na rynku sprzedaży, jak i wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies – jeden z najbardziej uznanych domów aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie – do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.W Lizbonie, przy Avenida da Liberdade 204, 2. piętro po lewej stronie, zespół specjalizujący się w różnych dzielnicach miasta, pracuje nad zapewnieniem doskonałej obsługi.

Nr oferty: PF20787

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.