Andalusia, Málaga, Las chapas

 • Powierzchnia 557
 • Powierzchnia działki 1 932
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 800 000 EUR

5 027 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Las chapas

7 bedrooms Villa for sale in Las Chapas

Fantastyczna nieruchomość na sprzedaż w Carib Playa, jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic Marbelli
Ta fantastyczna nieruchomość o powierzchni 1930m2 w drugiej linii od plaży, składa się z gruntu pod budowę poddasza o powierzchni 146 m2 zbudowanego w otwartym i szerokim rozkładzie, z dużymi oknami wychodzącymi na południe z widokiem na morze, dużą łazienką z wanną i prysznicem oraz dużą garderobą, modemową kuchnią z dużym salonem, dużą ilością naturalnego światła.
Na parterze znajduje się duży garaż/taras i pralnia.
W dobrze utrzymanym ogrodzie znajduje się jacuzzi, basen i miejsce do grillowania.
Idealna nieruchomość do zamieszkania w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc, a także do inwestowania, ponieważ można tu zbudować drugi dom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4033141

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.