Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 376
 • Powierzchnia działki 1 267
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 295 000 EUR

6 104 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Ta urocza jednopiętrowa willa cieszy się centralną lokalizacją w sercu Nueva Andalucía, oferując bliskość i odległość spacerową do wszystkich obszarów najlepszych udogodnień, w tym popularnego Centro Plaza z szerokim wyborem jadalni i zakupów. Jego lokalizacja sprawia, że ten dom jest idealny dla rodzin, które chcą być blisko międzynarodowych szkół, Puerto Banus, itp, ale willa oferuje również doskonałe możliwości wynajmu dzięki świetnym połączeniom.
Willa składa się z jasnych i przestronnych obszarów, które są płynnie zintegrowane z zewnętrzem dzięki szerokiemu zastosowaniu szkła w całym budynku. Ponieważ willa jest zbudowana na jednym piętrze i ma otwarty plan, niektóre obszary są podniesione, aby stworzyć poczucie przestrzeni, zamiast używać ścian. Atmosfera jest ciepła i zachęcająca na pierwszy rzut oka, nie wspominając o wystroju wnętrza, który jest w doskonałej harmonii z architekturą domu i doskonale łączy się z obszarami zewnętrznymi.
Willa znajduje się na prywatnej i zacisznej działce, która oferuje kilka przytulnych miejsc do wypoczynku i pięknie zagospodarowany ogród z drzewami i tropikalną roślinnością, a także duży basen.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4138408

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.