Portugal, Setúbal, Palmela

 • Powierzchnia 250
 • Powierzchnia działki 1 591
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

1 000 000 EUR

4 000 EUR / m²

Portugal, Setúbal, Palmela

Villa Palmela

Wspaniała willa położona w Palmela, w dzielnicy Miraventos, z całkowitą prywatnością, basenem i pięknymi widokami. Posiada ręcznie malowane panele z płytek, które są replikami płytek z Castelo de São Filipe, pochodzących z XVII wieku. W domu znajduje się odwiert i woda z sieci. Dom jest otoczony kamiennymi murami, posiada bar z dostępem do basenu i garaż na 2 samochody. To jest między Setúbal i Palmela 35 km od Lizbony i 15 minut od wspaniałych plaż Setúbal / Arrábida. Okazja do życia w ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko do wszystkiego!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF26495

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.