Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 920
 • Powierzchnia działki 1 476
 • Pokoje 6
 • Dom Na wynajem

22 500 EUR / tyg.

25 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

6 bedrooms Villa for rent in Sierra Blanca

Wspaniała willa w Sierra Blanca do wynajęcia tylko w lipcu i sierpniu.
Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie z łazienkami, wszystkie z widokiem na morze. Na parterze oprócz salonu, jadalni, przedpokoju i kuchni znajduje się jedna sypialnia z łazienką oraz biblioteka z łazienką. W piwnicy znajduje się sypialnia dla gości z łazienką, sauna, piwniczka z winami, pralnia i apartament dla personelu wyposażony w kuchnię.
Ogrzewanie podłogowe z wyjątkiem piwnicy
Wbudowany system dźwiękowy Sonos wifi w salonie i na tarasie na parterze (aplikacja na telefon)
Kontrola klimatu
Filtr i system wody alkalicznej.
Duże zewnętrzne podwójne łóżko z dachem i zasłonami na tarasie na pierwszym piętrze.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4308847

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.