Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 316
 • Powierzchnia działki 3 150
 • Pokoje 3
 • Dom Na wynajem

4 200 EUR / tyg.

14 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

3 bedrooms Villa for rent in Sierra Blanca

Ref.Junta de Andalucia:CTC-2018063370.
Urocza willa od strony południowej, ciesząca się całkowitą prywatnością, oferowana do letniego wynajmu w poszukiwanym osiedlu Cascada de Camoján, z 24-godzinną ochroną na Złotej Mili, w odległości 5 minut jazdy od Marbelli. Nieruchomość oferuje 3 podwójne sypialnie (plus gabinet) i 4 łazienki. Hol wejściowy prowadzi do dużego salonu z bezpośrednim dostępem do zadaszonego tarasu i basenu, z widokiem na morze, a także z dostępem do dużego tylnego patio, gdzie można spędzać wieczory „al fresco”. Duża kuchnia, z własną częścią śniadaniową, oferuje dostęp do niezależnej jadalni, kolejnego zadaszonego tarasu z jadalnią oraz tylnego patio. We wszystkich pomieszczeniach znajduje się wiele okien francuskich umożliwiających łatwe połączenie z zewnętrznymi pomieszczeniami, co sprawia, że jest to idealna nieruchomość na letni wypoczynek. Piwnica oferuje wiele miejsca do przechowywania i oddzielną pralnię.
Sypialnie są rozmieszczone na różnych poziomach, co zapewnia całkowitą prywatność. Jedna sypialnia znajduje się na parterze, posiada własną łazienkę i francuskie drzwi prowadzące na basen i taras. Kolejna sypialnia dwuosobowa z łazienką i prywatnym tarasem znajduje się na środkowym poziomie, natomiast na górnym poziomie mieści się duży apartament główny z łazienką, prywatnym tarasem z widokiem na morze oraz gabinet.
Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2000 m2, której część jest zagospodarowana, a druga część składa się z prywatnego lasu, idealnego na orzeźwiające spacery lub zabawę dla dzieci. Nieruchomość jest oferowana z ogrodem & konserwacja basenu i usługi sprzątania (15 godzin tygodniowo) wliczone w cenę. Dodatkowe usługi mogą być zorganizowane. Nieruchomość może pomieścić do 7 osób, a najemcy powinni lubić koty, ponieważ w nieruchomości mieszkają 3 przyjazne koty syjamskie (są one karmione przez sprzątaczki). Ref.Junta de Andalucia:CTC-2018063370.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3184912

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.