Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Belas clube de campo

 • Powierzchnia 434
 • Działka Na sprzedaż

435 000 EUR

1 004 EUR / m²

Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Belas clube de campo

Land Sintra Belas clube de campo

Mieszkanie w Belas Clube de Campo jest synonimem jakości życia. Oznacza zamieszkanie w przedsięwzięciu, w którym natura, komfort i nowoczesność łączą się i pozwalają cieszyć się niezapomnianymi rodzinnymi chwilami, wzdłuż jednego z najlepszych pól golfowych w kraju. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Lizbony, plaż Cascais Line lub Sintra Village.Dla tych, którzy chcą projekt budowlany, są działki od 555 do 1.879 m2, gdzie właściciel będzie miał możliwość wyboru architekta.

Nr oferty: PF21918

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.