Grândola, Grândola e Santa Margarida da Serra, Grândola e santa margarida da serra

 • Działka Na sprzedaż

1 380 000 EUR

Grândola, Grândola e Santa Margarida da Serra, Grândola e santa margarida da serra

Land Grândola Grândola e santa margarida da serra

Ziemia, 5 475 m2, w Rua D. Nuno Álvares Pereira, w centrum Grândola. Grunt budowlany z pozytywnym rozpatrzeniem poprzedniego wniosku o udzielenie informacji (PIP), przeznaczony na ogrodzone kondominium, w układzie poziomym, do 30 mieszkań, 3 832,50 m2 (maksymalna powierzchnia brutto nad ziemią) i pozwolenie na budowę basenu. Grunt mieści się w klasie Medium-density residential spaces to be consolidated, zgodnie z Grândola Urbanisation Plan.Located w obszarze handlowym i usługowym, z restauracjami, kawiarniami, aptekami, szkołami jazdy, supermarketami, klubami sportowymi, biurami i osiedlem mieszkaniowym w okolicy. Zaledwie 15 minut od centrum Melides, gdzie znajdują się najbliższe plaże – Aberta Nova, Melides, Galé-Fontainhas, Pinheirinho, 20 minut od Carvalhal i 25 minut od Comporta i regionów głównych pól golfowych.

Nr oferty: 70463

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.