Leiria, Alcobaça, São martinho do porto

 • Powierzchnia 2 380
 • Działka Na sprzedaż

3 500 000 EUR

1 471 EUR / m²

Leiria, Alcobaça, São martinho do porto

Land Alcobaça São martinho do porto

Działka położona przy plaży São Martinho do Porto. Nieruchomość o powierzchni 2380 m2, która oferuje wielki potencjał dla budowy zaledwie kilka metrów od morza. São Martinho do Porto jest 1 godzinę drogi od Lizbony, z doskonałym dostępem, a 15 minut od Caldas da Rainha, miasta, które zapewnia szeroką ofertę usług, szkół, szpitali, supermarketów, a także z szeroką ofertą kulturalną i zapierające dech w piersiach ogrody. Region ten ma wspaniałą tradycję gastronomiczną, a jego krajobrazy są podzielone między zielone krajobrazy wiejskie i niesamowite błękitne plaże Foz do Arelho, lagunę Lagoa de Óbidos oraz zatokę São Martinho do Porto. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się aukcjami, instytucjami sztuki i nieruchomościami na świecie, do reprezentowania w Portugalii.

Nr oferty: PF26330

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.