Setúbal, Grândola, Tróia

 • Powierzchnia 550
 • Działka Na sprzedaż

1 500 000 EUR

2 728 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Tróia

Land Grândola Tróia

Działka miejska, do budowy willi jednorodzinnej, w pobliżu Beach Club, w Soltroia. Działka ta, położona w spokojnej dzielnicy mieszkalnej i znajdująca się w zamkniętym kondominium, w odległości 100 metrów od plaży, jest doskonale wkomponowana pomiędzy rezerwat przyrody a plażę. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy chcą zainwestować lub zamieszkać w ekskluzywnej okolicy z polem golfowym, gdzie panuje prywatność i dobre samopoczucie, a także gdzie można podziwiać wyjątkowe krajobrazy z widokiem na Ocean Atlantycki, góry Arrábida i ujście rzeki Sado. Wszystko to zanurzone w atmosferze, która stawia na pierwszym miejscu prywatność, wyłączność, naturę i ciszę. Półwysep Troja znajduje się niecałą godzinę drogi od Lizbony, gdzie można odłożyć na bok presję i skupić się na tym, co najważniejsze. Masz czas dla siebie, dla swojej rodziny i przyjaciół, ciesząc się przyjemnym klimatem, bliskością natury i szumem oceanu na złotym piasku niekończących się plaż. Krajobraz ten został ukształtowany z biegiem czasu i obecnie podlega ścisłym wytycznym ochrony środowiska. Apartamenty, wille w zabudowie bliźniaczej i wille jednorodzinne są rozmieszczone na obszarze 1100 ha. Inspiracją jest plażowy styl życia, zanurzony w atmosferze prywatności i ekskluzywności. Zalety nowoczesnego kurortu, który jest doskonale wkomponowany w wyjątkowy krajobraz, przekształcają Troję w wyjątkowe miejsce, nie tylko ze względu na całą koncepcję, ale także na elegancję i jakość.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby reprezentować ją w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Nr oferty: PF25535

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.