Málaga, Manilva, Manilva

 • Powierzchnia 2 483
 • Pomieszczenia 100
 • Komercja Na sprzedaż

12 500 000 EUR

5 035 EUR / m²

Málaga, Manilva, Manilva

100 bedrooms Commercial Property for sale in Manilva

Aparthotel, Manilva, Costa del Sol.
100 sypialni, 100 łazienek, powierzchnia zabudowy 2483 m², powierzchnia ogrodu/działki 13696 m².
Otoczenie: miasto, blisko szkół.
Orientacja: południowy zachód.
Stan : Doskonały.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : morze, panoramiczny.
Cechy : W pobliżu transportu, WiFi, sauna, marmurowa podłoga, bar, podwójne szyby, całodobowa recepcja.
Meble : w pełni umeblowane.
Kuchnia : w pełni wyposażona.
Ochrona : całodobowa ochrona.
Parking : prywatny.
Kategoria : Inwestycja.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R4587526

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.