Wynajęte

Śródmieście, Powiśle, Topiel

 • Powierzchnia 65
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 2
 • Rok budowy 1970
 • Komercja Na wynajem

5 000 PLN

77 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Topiel

Lokal użytkowy na skrzyżowaniu Tamka/Topiel

POWIŚLE | RUCHLIWE SKRZYŻOWANIE | PRZYSTĘPNY METRAŻ

 
Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy zlokalizowany w ciągu pieszym, obok skrzyżowania ulic Tamka i Topiel, w bliskiej odległości od Bulwarów Wiślanych i Elektrowni Powiśle.

Atuty:

– Przestronne i jasne wnętrze
– Często odwiedzana okolica

Lokalizacja:

Śródmieście, a w szczególności Powiśle to serce miasta bogate w liczne i modne restauracje, galerie handlowe, teatry i kina. To miejsce spotkań kultury i sztuki, centrum biznesowe i dyplomatyczne. Okolica stwarza możliwość szybkiego rozwoju własnej działalności ze względu na często odwiedzaną lokalizację.

Informacje dodatkowe:

Wymagana jednomiesięczna kaucja
Poza czynszem najmu, kwota netto plus VAT, po stronie najemcy opłaty za media.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.

Nr oferty: 650029

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Agnieszka Piontek

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.