Aleksandra Rzodkiewicz

W Partners International pełni funkcję Project Managera, który kompleksowo zarządza projektem deweloperskim Kolonia Sielce na Dolnym Mokotowie. Posiada doświadczenie na stanowiskach administracyjnych. Zanim rozpoczęła współpracę z Partners International, jej ścieżka zawodowa rozwijała się głównie w branżach kultury i sztuki. Ostatecznie jednak to właśnie nieruchomości okazały się być numerem jeden i od czterech lat rozwija swoje zawodowe skrzydła w szeregach naszej agencji.

Aleksandra Rzodkiewicz

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.